CO JE ROYAL RANGERS

Royal Rangers v ČR  je součástí mezinárodní křesťanské organizace pro děti a mládež školního věku. V roce 2012 vznikla 54. Přední hlídka i ve Vlašimi .

Máme připravený program pro dvě věkové skupiny: 6-9 let 10-13 let, ve kterých jsou děti vedeny k samostatnosti a odpovědnosti vůči sobě i druhým. Učíme se zajímavým a užitečným věcem jako například práce s mapou a busolou, jak poznávat a chránit přírodu, základy táboření, práce s nářadím, první pomoc a bezpečnost, umění žít v kolektivu, atd. Součástí naší práce je také vyučování základů křesťanské morálky a křesťanského života.

Pravidelné schůzky se konají v pátek (mimo prázdniny) v 16:30 ve Spolkovém domě – setkávací místnosti, Palackého náměstí 65, Vlašim; první schůzka v měsíci bývá v tělocvičně ZŠ Sídliště. Schůzka trvá 1,5 – 2 hodiny.

Zlaté pravidlo RR zní: „Ve všem dělám druhým to, co chci, aby oni dělali mně“. Naším cílem je děti a mladé lidi získat (pro dobrou věc) – vyzbrojit (do života) – vyslat (připravené žít aktivní a plnohodnotný život).

Více informací z činnosti Royal Rangers ve Vlašimi získáte ne webových stránkách https://54ph.royalrangers.cz/

KONTAKTNÍ OSOBA

Jakub Hejzlar

Jakub Hejzlar

Tel.: +420 721 575 137